Vélemények a termékről
4.9
8 vélemény alapján
5 
7
4 
1
3 
0
2 
0
1 
0
MÉG NEM ÍRT VÉLEMÉNYT A TERMÉKRŐL?
Nagy Zsuzsanna
2026.02.16
Jó ízű, joghurtba, vagy turmixba teszem, de van hogy natúr fogyasztom.
Nagy Zsuzsanna
2026.02.16
Jó ízű, joghurtba, vagy turmixba teszem, de van hogy natúr fogyasztom.
Nagy Zsuzsanna
2026.02.16
Jó ízű, joghurtba, vagy turmixba teszem, de van hogy natúr fogyasztom.
Szűcs Margit
2026.02.02
Finom, kellemes ízvilág.
Patvaros Jánosné
2026.01.18
Finom, egészséges, tele vitaminnal.
Kriszta
2025.12.27
Csodálatos ízvilág
Béres Lívia
2025.11.13
Finom. Általában natúr növényi joghurtba keverve fogyasztom, kellemes gyümölcsös ízt ad neki, sokkal finomabb, mint az átlagos boltokban kapható ízesített termékek
Előnyök:  A 200 ml-es kiszerelés ideális, jó, hogy az üveg, amiben szállítják visszaváltható.
Hátrányok:  Nem tapasztaltam.
P Viktor
2025.06.23
Rendszeresen fogyasztom, nekem használom.
Előnyök:  +++

Vélemény írása a termékről

Kötelező!
Kötelező!
Kötelező!
Kötelező!
Kötelező!
Nem fogadtad el az Adatkezelési tájékoztatót!
Vissza
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok